Jak nakupovat

KDE KOUPIT NEMOVITOSTI V ZAHRANIČÍ

Realitní kancelář ALEXANDRIA REAL s.r.o. se specializuje na zprostředkování koupě reality v zahraničí. Zájemcům o koupi zahraniční nemovitosti nabízíme výběr ze skoro 3000 realit. Naší specializací jsou nemovitosti v Chorvatsku, v Bulharsku, ve Španělsku, v Řecku a reality v Rakousku a na Floridě. Naši nabídku zahraničních nemovitostí za pomoci obchodních partnerů neustále aktualizujeme a rozšiřujeme.

Nabízíme prostředkování koupě zejména rekreačních nemovitostí – apartmány a vily u moře, v horských a golfových destinacích. Kromě rekreačních realit v naší nabídce naleznete i pozemky a nemovitosti komerčního charakteru. Zejména pro podnikatele a investory jsou určeny nabídky koupě pensionů a hotelů v rakouských Alpách a přímořských oblastech.

Naše nabídka nemovitostí v zahraničí na stránkách www.alexandriareal.cz není konečná, pokud zde klient nenalezne vyhovující nemovitost, může nás kontaktovat a my mu na základě konkrétních požadavků najdeme požadovanou nemovitost.

Kromě nových zahraničních realit nabízíme ke koupi rovněž starší nebo nedostavěné nemovitosti. V určitých lokalitách jsme schopni zajistit i výstavbu vily u moře na klíč.

Klientům poskytujeme poradenství a kompletní realitní služby během celého procesu koupě reality v zahraničí. Rovněž nabízíme poradenství v oblasti financování nákupu nemovitosti případně jejího pozdějšího pronájmu nebo komerčního využití.