Bulharsko

OBLÍBENÉ OBLASTI PRO KOUPI NEMOVITOSTI V BULHARSKU

Bulharsko je oblíbenou destinací českých turistů i obyvatel východní a severní Evropy. Tato rychle se rozvíjející turistická destinace, která je vzdálená pouhé dvě hodiny letu, je mimořádně nádhernou zemí, kde je možné si užívat relaxace u moře i lyžování v krásných horách. Vzhledem k současným velice zajímavým cenám nemovitostí je Bulharsko ideální zemí pro koupi zahraniční nemovitosti.

Nejznámějším bulharským přímořským letoviskem jsou Zlaté Písky. Nedaleko se nachází moderní velkoměsto Varna s nově zrekonstruovanými hotely a skvělými možnostmi nakupování. 30 km od Varny leží populární turistická destinace Albena, která se od ostatních letovisek výrazně liší svými hotely, které připomínají pyramidy ze schodů.

Puhých 7 km od Varny se nachází rekreační letovisko s nejdelší tradicí – Svatý Konstantin (dříve lázně Družba), které je ideálním místem pro léčebné pobyty. Dominantou střediska je 46°C teplý přírodní sirný pramen vtékající do venkovního bazénu.

Jedním z nejvyhledávanějších míst je Slunečné pobřeží – největší hotelové středisko Bulharska, které je dlouhé několik kilometrů. Příjemné klimatické podmínky společně s krásnou 8 km dlouhou pláží a malou vzdáleností od historického Nesebru, činí z této oblasti skvělé místo pro koupi reality v Bulharsku.

Jedním z nejmodernějších hotelových středisek v Bulharsku je Djuni, které leží 40 kn na jih od Burgasu. Pouhých 6 km od Djuni se nachází historické město Sozopolu Djuni s originálním architektonickým komplexem v borovicovém háji. V blízkosti Djuni nalezneme rovněž 5 km dlouhou písečnou pláž, která je díky mírnému sestupu do moře vhodná zejména pro rodiny s dětmi a starší lidi. Celé středisko, které kombinuje komfort s půvabnou historickou architekturu, působí velmi klidným dojmem.

 

Díky velice nízkým kupním cenám nemovitostí v Bulharsku máte nyní příležitost k výhodné koupi bulharské reality. Prohlédněte si bulharské reality za jedinečné ceny.