Florida

OBLÍBENÉ OBLASTI PRO KOUPI NEMOVITOSTI NA FLORIDĚ

Proč se při výběru zahraničních realit omezovat jen na oblast Evropy? Pokud hledáte ideální destinaci pro Váš druhý domov nebo plánujete výhodně investovat do nemovitosti v zahraničí, nemusí být pár hodin v letadle problém.

V Evropě najdme mnoho krásných zemí pro nákup reality v zahraničí, ale náročnější klienti jistě ocení možnost výběru i za „velkou louží“. Slunná Florida nabízí jedinečné klimatické podmínky, které na našem kontinentě nenajdeme. Tato destinace, kde je k výběru mnoho luxusních rezidencí, láká k dovolené tisíce amerických návštěvníků a turistů z celého světa. Je tedy vhodná zejména pro výdělečné investice do zahraniční nemovitosti nebo kombinace rekreační residence s možností výhodného pronájmu po čas Vaší nepřítomnosti.

Naše specializovaná realitní kancelář ALEXANDRIA REAL Vám na základě individuálních požadavků může najít vhodnou nemovitost na Floridě. Spolupracujeme s obchodními partnery ve městech Cape Coral, Ft. Myers a Naples na západním pobřeží Floridy i v Miami, Ft. Lauderdale a širším okolí východního pobřeží.

 

Prohlédněte si naší nabídku nemovitostí na Floridě. Jsme samozřejmě schopni zajistit více nabídek na základě Vašich konkrétních požadavků, neváhejte nás tedy kontaktovat.